Do níže vyznačených polí jste zadali hodnotu obsahující neplatné znaky. Upravte prosím svoji volbu za použití platných znaků.

 
 

AFBR-57F5PZ - 

Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFP+, LC Duplexní Port, 850 nm, 3.3 V, 14.025 Gbps

AFBR-57F5PZ - Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFP+, LC Duplexní Port, 850 nm, 3.3 V, 14.025 Gbps

Obrázky mají pouze ilustrativní charakter. Prosím projděte si popis produktu.

Č. dílu výrobce:
AFBR-57F5PZ
Objednací kód:
2497332
Zobrazit všechny technické dokumenty

Informace o produktu


:
850nm

:
3.3V

:
14.025Gbps

:
-

Vyhledat podobné produkty Chcete-li vyhledat podobné produkty, vyberte a upravte výše uvedené atributy.
Nejprodávanější produkt

5 Na skladě Potřebujete další?

Objednávka před 19:00

Doručení následující pracovní den

Zpráva pro zákazníky, kteří nejsou plátci DPH.

Vzhledem k místní legislativě můžeme dodávat pouze z našeho skladu ve Velké Británii, což znamená že je k dispozici pouze 4

1 443,186 Kč

Cena není k dispozici. Prosím kontaktujte zákaznické oddělení.

Cena za:
Každý
Více: 1 Minimálně: 1
Množství Cena Vaše cena
 
 
1+ 1 443,186 Kč
Propagační cena
Smluvní cena
Cena pouze pro objednávky přes internet
Smluvní cena pouze pro objednávky přes internet
 
5+ 1 431,973 Kč
Propagační cena
Smluvní cena
Cena pouze pro objednávky přes internet
Smluvní cena pouze pro objednávky přes internet
 
10+ 1 421,028 Kč
Propagační cena
Smluvní cena
Cena pouze pro objednávky přes internet
Smluvní cena pouze pro objednávky přes internet
 
50+ 1 409,816 Kč
Propagační cena
Smluvní cena
Cena pouze pro objednávky přes internet
Smluvní cena pouze pro objednávky přes internet
 
 
 

Cena není k dispozici. Prosím kontaktujte zákaznické oddělení.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Přidat do košíku Doobjednávka Předobjednávka
Přidat
Omezená položka
Přidat č. dílu / poznámku k řádku
Cena celkem:
Cena celkem: ( )
Cena celkem: --

Zákaznické recenze

Dotazy a odpovědi zákazníků

Komunita

Chcete vidět informace o tomto produktu od jiných zákazníků?

 Čtěte diskuse, blogy a dokumenty od členů naší komunity.

Filtry:

Vyberte, jaký typ dokumentu chcete zobrazit, a klikněte na tlačítko „Uplatnit filtry“
Zašlete dotaz jednomu z našich odborníků nebo zahajte diskusi a odpoví vám odborníci našich dodavatelů a kolegové inženýři z naší komunity.