Různé Panelové Displeje & Instrumentace

: Nalezené produkty: 7
1 Zvolené filtry:
Nalezené produkty: 7 Kliknutím na tlačítko ‚Uplatnit filtry' aktualizujete výsledky
Min./max. Dostupnost

Zaškrtnutím políčka Zapamatovat uložíte naposledy použité předvolby filtru pro budoucí vyhledávání

Zobrazení smluvní ceny není momentálně k dispozici. Zobrazené ceny jsou standardní prodejní ceny; u odeslaných objednávek dojde k přecenění na smluvní ceny při zpracování.

aktivní filtr
Výrobce
= RED LION CONTROLS
Porovnat vybrané Porovnat
Další informace Atributy
Přidat vlastnosti do tabulky

Vyberte vlastnosti, které chcete přidat ke sloupcům na konci tabulky.

  Č. dílu výrobce Objednací kód Popis / Výrobce
Dostupnost Cena za
Cena
Množství
Produktová Řada
 
 
Sort Acending Sort Decending
NTSFP-LX-10
NTSFP-LX-10 - 1000BaseLX Singlemode Fiber SFP Transceiver (LC Style Connector, 10km) 87X5944

2820073

1000BaseLX Singlemode Fiber SFP Transceiver (LC Style Connector, 10km) 87X5944

RED LION CONTROLS

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 9 637,256 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
-
NTSFP-SX
NTSFP-SX - 1000BaseSX Multimode Fiber SFP Transceiver (LC Style Connector, 550m) 87X5946

2820074

1000BaseSX Multimode Fiber SFP Transceiver (LC Style Connector, 550m) 87X5946

RED LION CONTROLS

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 6 727,392 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
-
WF1000BF
WF1000BF - 1 FT BALANCE POLY WHEEL 63R5268

2820042

1 FT BALANCE POLY WHEEL 63R5268

RED LION CONTROLS

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 1 648,478 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
-
FCOPPER-SFP-100
FCOPPER-SFP-100 - 10/100, Copper RJ45 for EL Series 87X5222

2820069

10/100, Copper RJ45 for EL Series 87X5222

RED LION CONTROLS

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 3 123,432 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
-
FANWAND721SMA
FANWAND721SMA - Antenna 2G/3G/4G LTE 6 inch hinged paddle with SMA male connector, no cable 87X5218

2820067

Antenna 2G/3G/4G LTE 6 inch hinged paddle with SMA male connector, no cable 87X5218

RED LION CONTROLS

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 1 188,506 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
-
FMFIBER-SFP-2K
FMFIBER-SFP-2K - 100Mb, SFP/LC, multimode, 1310nm, 2km typical 87X5263

2820070

100Mb, SFP/LC, multimode, 1310nm, 2km typical 87X5263

RED LION CONTROLS

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 4 885,368 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
-
FCATAFUSECABLE
FCATAFUSECABLE - 12VDC 2A,250V fusepwr15FT 87X5221

2820068

12VDC 2A,250V fusepwr15FT 87X5221

RED LION CONTROLS

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 968,798 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
-