Převodníky / Rozhraní

: Nalezené produkty: 563
Filtry:
0 Zvolené filtry:
Nalezené produkty: 563 Kliknutím na tlačítko ‚Uplatnit filtry' aktualizujete výsledky
Pokračovat v používání filtrů nebo Zobrazit výsledků Zobrazit výsledků
Min./max. Dostupnost

Zaškrtnutím políčka Zapamatovat uložíte naposledy použité předvolby filtru pro budoucí vyhledávání

Shoda
Min./max. Výrobce
Min./max. Převádí z
Min./max. Převod Na
Min./max. Produktová Řada
Obaly

Zobrazení smluvní ceny není momentálně k dispozici. Zobrazené ceny jsou standardní prodejní ceny; u odeslaných objednávek dojde k přecenění na smluvní ceny při zpracování.

 
Porovnat vybrané Porovnat (0)
  Č. dílu výrobce Objednací kód Popis / Výrobce
Dostupnost Cena za
Cena
Množství
Převádí z Převod Na Produktová Řada
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
ADAM-6541/ST-AE
ADAM-6541/ST-AE - CONVERTER, ETHERNET-FIBEROPTIC, 3W/30VDC

4257298

CONVERTER, ETHERNET-FIBEROPTIC, 3W/30VDC

ADVANTECH

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 4 674,966 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
10/100-Mbps Ethernet 100-Mbps Fibre Optic ADAM-6541 Series
EKI-2741LX-BE
EKI-2741LX-BE - MEDIA CONV, GIGA ETHERNET-1000BASELX

3955565

MEDIA CONV, GIGA ETHERNET-1000BASELX

ADVANTECH

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 14 246,147 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
10/100/1000 Base-TX Fibre Optic 100Gbps LX EKI-2741 Series
ADAM-4520-F
ADAM-4520-F - CONVERTER, RS-232 TO RS-422/485 SERIAL

4208196

CONVERTER, RS-232 TO RS-422/485 SERIAL

ADVANTECH

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 2 827,163 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
RS-232 RS-422/485 Serial ULI-224 Series
EKI-2741F-BE
EKI-2741F-BE - MEDIA CONVERTER, GIGA ETHERNET-SFP

3955562

MEDIA CONVERTER, GIGA ETHERNET-SFP

ADVANTECH

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 6 826,999 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
10/100/1000 Base-TX SFP Fibre Optic EKI-2741 Series
IC820A
IC820A - Convert From:-

2500825

Convert From:-

BLACK BOX

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 4 555,55 Kč 5+ 3 995,65 Kč

Omezená položka
- - -
PSG3328
PSG3328 - USB C TO HDMI AND VGA ADAPTOR

4161517

USB C TO HDMI AND VGA ADAPTOR

PRO SIGNAL

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 644,14 Kč 3+ 590,44 Kč

Omezená položka
- - -
NLUSB-1284
NLUSB-1284 - USB TO PARALLEL PRINTER CABLE, 2M

4161516

USB TO PARALLEL PRINTER CABLE, 2M

PRO SIGNAL

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 260,099 Kč 5+ 242,793 Kč

Omezená položka
- - -
NETRS232
NETRS232 - Adaptér, RS232 Sériový na RJ45, 1 Port, Montovatelný na DIN Lištu, 230,4 Kbps

3957219

Adaptér, RS232 Sériový na RJ45, 1 Port, Montovatelný na DIN Lištu, 230,4 Kbps

STARTECH

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 2 743,001 Kč

Omezená položka
RS232 Sériový RJ45 PW Series
MDP2VGAA
MDP2VGAA - Adaptér, Mini DisplayPort 20-Pin na VGA HD D-Sub 15-Pin

4291983

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

Adaptér, Mini DisplayPort 20-Pin na VGA HD D-Sub 15-Pin

STARTECH

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 861,737 Kč

Omezená položka
- - -
GEP-6301SFPC
GEP-6301SFPC - CONVERTER, 10/100/1000 BASE-TX TO SC/LC

4155017

CONVERTER, 10/100/1000 BASE-TX TO SC/LC

UNICOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 2 363,684 Kč 5+ 2 198,905 Kč 10+ 2 052,467 Kč 25+ 1 896,712 Kč 50+ 1 789,576 Kč 100+ 1 693,794 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
10/100/1000 Base-TX SC, LC Fiber Optic PW Series
GEP-6301SFPIN
GEP-6301SFPIN - CONVERTER, 10/100/1000TX TO 100/1000 SFP

4163718

CONVERTER, 10/100/1000TX TO 100/1000 SFP

UNICOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 5 688,68 Kč 10+ 5 281,972 Kč 25+ 5 094,484 Kč 50+ 4 906,996 Kč 100+ 4 688,066 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
10/100/1000 Base-TX 100/1000 Base-FX SFP PW Series
GUCE51
GUCE51 - USB EXTENDER, USB OVER CAT5

4338421

 
Nový produkt
Data Sheet

USB EXTENDER, USB OVER CAT5

IOGEAR

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 2 670,594 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
GEP-5401TF-C
GEP-5401TF-C - GIGABIT ENET CONV, SINGLE MODE, DUAL SC

4261339

 
Nový produkt
Data Sheet

GIGABIT ENET CONV, SINGLE MODE, DUAL SC

UNICOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 8 093,996 Kč 5+ 7 789,183 Kč 10+ 7 441,283 Kč 25+ 7 049,422 Kč 50+ 6 048,808 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
10/100/1000 Base-T 1000 Base-SX/LX PW Series