Produkty pro Optická Vlákna

: Nalezené produkty: 5
Kategorie
1 Zvolené filtry:
Nalezené produkty: 5 Kliknutím na tlačítko ‚Uplatnit filtry' aktualizujete výsledky
Min./max. Dostupnost

Zaškrtnutím políčka Zapamatovat uložíte naposledy použité předvolby filtru pro budoucí vyhledávání

Min./max. Vlnová Délka Typ
Min./max. Vzdálenost Přenosu Dat
Min./max. Přenosová Rychlost Max

Zobrazení smluvní ceny není momentálně k dispozici. Zobrazené ceny jsou standardní prodejní ceny; u odeslaných objednávek dojde k přecenění na smluvní ceny při zpracování.

aktivní filtr
Výrobce
= FIBRE DATA
Porovnat vybrané Porovnat
Další informace Atributy
Přidat vlastnosti do tabulky

Vyberte vlastnosti, které chcete přidat ke sloupcům na konci tabulky.

  Č. dílu výrobce Objednací kód Výrobce / Popis
Dostupnost Cena za
Cena
Množství
Vlnová Délka Typ Vzdálenost Přenosu Dat Přenosová Rychlost Max
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
H3E2000BHR
H3E2000BHR - Modul Vysílače Optického Kabelu, 660nm, Multimode, SMA, 2V Přenos, 10MB/s, 20,3mm Délka Kabelu

1208870

FIBRE DATA

Modul Vysílače Optického Kabelu, 660nm, Multimode, SMA, 2V Přenos, 10MB/s, 20,3mm Délka Kabelu

Každý

1+ 1 064,37 Kč 5+ 857,209 Kč 10+ 812,626 Kč 50+ 716,788 Kč 100+ 645,242 Kč 250+ 580,638 Kč Další ceny…

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
H3R880IR
H3R880IR - DETECTOR, FSMA

1208873

FIBRE DATA

DETECTOR, FSMA

Každý

1+ 898,053 Kč 5+ 791,002 Kč 10+ 762,705 Kč 50+ 660,726 Kč 100+ 593,719 Kč 250+ 534,988 Kč Další ceny…

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
H22E4020IRSS
H22E4020IRSS - Modul Vysílače Optického Kabelu, IČ, 850nm, SMA Konektor, 1,7V/100mA Přenos, 9mm Délka Kabelu

1208875

FIBRE DATA

Modul Vysílače Optického Kabelu, IČ, 850nm, SMA Konektor, 1,7V/100mA Přenos, 9mm Délka Kabelu

Každý

1+ 853,738 Kč 5+ 726,665 Kč 10+ 703,707 Kč 50+ 621,483 Kč 100+ 559,548 Kč 250+ 503,487 Kč Další ceny…

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
H22R880IRSS
H22R880IRSS - DETECTOR, FIBRE OPTIC

1208874

FIBRE DATA

DETECTOR, FIBRE OPTIC

Každý

1+ 830,513 Kč 5+ 627,356 Kč 10+ 605,198 Kč 50+ 523,242 Kč 100+ 471,184 Kč 250+ 424,199 Kč Další ceny…

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
H22E2000BHR
H22E2000BHR - EMITTER, FIBRE OPTIC

1208872

FIBRE DATA

EMITTER, FIBRE OPTIC

Každý

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -