Produkty pro Optická Vlákna

: Nalezené produkty: 35
1 Zvolené filtry:
Nalezené produkty: 35 Kliknutím na tlačítko ‚Uplatnit filtry' aktualizujete výsledky
Min./max. Dostupnost

Zaškrtnutím políčka Zapamatovat uložíte naposledy použité předvolby filtru pro budoucí vyhledávání

Min./max. Vlnová Délka Typ
Min./max. Přenosová Rychlost Max

Zobrazení smluvní ceny není momentálně k dispozici. Zobrazené ceny jsou standardní prodejní ceny; u odeslaných objednávek dojde k přecenění na smluvní ceny při zpracování.

aktivní filtr
Výrobce
= PHOENIX CONTACT
Porovnat vybrané Porovnat
Další informace Atributy
Přidat vlastnosti do tabulky

Vyberte vlastnosti, které chcete přidat ke sloupcům na konci tabulky.

  Č. dílu výrobce Objednací kód Popis / Výrobce
Dostupnost Cena za
Cena
Množství
Vlnová Délka Typ Vzdálenost Přenosu Dat Přenosová Rychlost Max
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
FL SFP GT
FL SFP GT - Vysílač Optického Vlákna, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285266

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

Vysílač Optického Vlákna, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Přenosová Rychlost Max 1Gbps

+ Zobrazit všechny informace o produktu

PHOENIX CONTACT 

Vysílač Optického Vlákna, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series Novinka

+ Zjistit dodací lhůty

Dodací lhůta: 62 dní

Vlnová Délka Typ -
Vzdálenost Přenosu Dat -
Přenosová Rychlost Max 1Gbps

Není k dispozici

1+ 9 965,671 Kč Cena za

Množství

Každý

1+ 9 965,671 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps
FOC-FDX20-PP-STD6-OM1-PT9
FOC-FDX20-PP-STD6-OM1-PT9 - FIBRE OPTICS

3293213

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 8 721,09 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-LCD6-MM
FOC-FDX20-PP-LCD6-MM - FIBRE OPTICS

3293197

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 5 282,263 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FL SFP WDM10-SET
FL SFP WDM10-SET - Vysílač Optického Vlákna, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285269

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

Vysílač Optického Vlákna, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Přenosová Rychlost Max 1Gbps

+ Zobrazit všechny informace o produktu

PHOENIX CONTACT 

Vysílač Optického Vlákna, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series Novinka

+ Zjistit dodací lhůty

Dodací lhůta: 72 dní

Vlnová Délka Typ -
Vzdálenost Přenosu Dat -
Přenosová Rychlost Max 1Gbps

Není k dispozici

1+ 35 875,95 Kč Cena za

Množství

Každý

1+ 35 875,95 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps
FOC-FDX20-PP-LCD6-OM4-PT9
FOC-FDX20-PP-LCD6-OM4-PT9 - FIBRE OPTICS

3293199

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 8 913,818 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
1907924
1907924 - RECEIVER, FIBRE OPTIC

3705687

RECEIVER, FIBRE OPTIC

PHOENIX CONTACT

Každý

10+ 801,147 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 10 Mult: 10
- - -
FOC-PP-SB-LC:6
FOC-PP-SB-LC:6 - FIBRE OPTICS

3293216

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 5 766,412 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-LCD6-OSP-PT9
FOC-FDX20-PP-LCD6-OSP-PT9 - FIBRE OPTICS

3293200

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 8 171,146 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-STD6-OSP-PT9
FOC-FDX20-PP-STD6-OSP-PT9 - FIBRE OPTICS

3293215

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 8 363,583 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-SCD6-MM
FOC-FDX20-PP-SCD6-MM - FIBRE OPTICS

3293205

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 5 089,826 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-SCD6-SM
FOC-FDX20-PP-SCD6-SM - FIBRE OPTICS

3293211

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

10+ 4 151,514 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 10 Mult: 10
- - -
FOC-FDX20-PP-LCQ6-MM
FOC-FDX20-PP-LCQ6-MM - FIBRE OPTICS

3293201

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 8 143,488 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-SCD6-OSP-PT9
FOC-FDX20-PP-SCD6-OSP-PT9 - FIBRE OPTICS

3293209

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 7 978,418 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-STD6-OM2-PT9
FOC-FDX20-PP-STD6-OM2-PT9 - FIBRE OPTICS

3293214

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 7 978,418 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-SHRINKSPLICE-PROTECT
FOC-SHRINKSPLICE-PROTECT - FIBRE OPTICS

3293225

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

12+ 24,746 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 12 Mult: 12
- - -
FOC-PP-SB-SC:6
FOC-PP-SB-SC:6 - FIBRE OPTICS

3293218

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 5 766,412 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-PP-SB-LC:6-OM2-PT
FOC-PP-SB-LC:6-OM2-PT - FIBRE OPTICS

3293217

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 12 454,541 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-STD6-MM
FOC-FDX20-PP-STD6-MM - FIBRE OPTICS

3293212

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 5 447,333 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-SB-FR19:1U-LCD24-OM2 GY
FOC-SB-FR19:1U-LCD24-OM2 GY - FIBRE OPTICS

3293223

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 20 755,531 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-SCD6-OM2-PT9
FOC-FDX20-PP-SCD6-OM2-PT9 - FIBRE OPTICS

3293206

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 7 620,91 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-SB-FR19:1U-LCD12-OM2 GY
FOC-SB-FR19:1U-LCD12-OM2 GY - FIBRE OPTICS

3293220

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 12 684,243 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FOC-FDX20-PP-LCQ6-OM4-PT9
FOC-FDX20-PP-LCQ6-OM4-PT9 - FIBRE OPTICS

3293203

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 14 168,715 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -
FL SFP LX
FL SFP LX - Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285267

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Vlnová Délka Typ 1310nm
Přenosová Rychlost Max 1Gbps

+ Zobrazit všechny informace o produktu

PHOENIX CONTACT 

Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series Novinka

+ Zjistit dodací lhůty

Dodací lhůta: 36 dní

Vlnová Délka Typ 1310nm
Vzdálenost Přenosu Dat -
Přenosová Rychlost Max 1Gbps

Není k dispozici

1+ 10 787,24 Kč Cena za

Množství

Každý

1+ 10 787,24 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm - 1Gbps
FL SFP SX
FL SFP SX - Vysílač Optického Vlákna, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285268

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

Vysílač Optického Vlákna, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Vlnová Délka Typ 850nm
Přenosová Rychlost Max 1Gbps

+ Zobrazit všechny informace o produktu

PHOENIX CONTACT 

Vysílač Optického Vlákna, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series Novinka

+ Zjistit dodací lhůty

Dodací lhůta: 36 dní

Vlnová Délka Typ 850nm
Vzdálenost Přenosu Dat -
Přenosová Rychlost Max 1Gbps

Není k dispozici

1+ 5 302,06 Kč Cena za

Množství

Každý

1+ 5 302,06 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm - 1Gbps
FOC-FDX20-PP-SCD6-OM4-PT9
FOC-FDX20-PP-SCD6-OM4-PT9 - FIBRE OPTICS

3293207

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

FIBRE OPTICS

PHOENIX CONTACT

Každý

1+ 8 721,09 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - -