Produkty pro Optická Vlákna

: Nalezené produkty: 10
Filtry:
aktivní filtr
Výrobce
= TRIPP-LITE
1 Zvolené filtry:
Nalezené produkty: 10 Kliknutím na tlačítko ‚Uplatnit filtry' aktualizujete výsledky
Min./max. Dostupnost

Zaškrtnutím políčka Zapamatovat uložíte naposledy použité předvolby filtru pro budoucí vyhledávání

Shoda
Min./max. Výrobce
Min./max. Vlnová Délka Typ
Min./max. Přenosová Rychlost Max

Zobrazení smluvní ceny není momentálně k dispozici. Zobrazené ceny jsou standardní prodejní ceny; u odeslaných objednávek dojde k přecenění na smluvní ceny při zpracování.

aktivní filtr
Výrobce
= TRIPP-LITE
 
Porovnat vybrané Porovnat (0)
  Č. dílu výrobce Objednací kód Popis / Výrobce
Dostupnost Cena za
Cena
Množství
Vlnová Délka Typ Přenosová Rychlost Max Vzdálenost Přenosu Dat
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
N286-01GLC-TE
N286-01GLC-TE - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

3494149

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

TRIPP-LITE

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 1 503,978 Kč 5+ 1 444,587 Kč 10+ 1 415,474 Kč 25+ 1 371,513 Kč 50+ 1 282,719 Kč 100+ 1 211,974 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- 1Gbps -
N286-10G-LR-S
N286-10G-LR-S - TRANSCEIVER MODULE, 10GBPS, 1310NM, 10KM

3493651

TRANSCEIVER MODULE, 10GBPS, 1310NM, 10KM

TRIPP-LITE

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 6 179,234 Kč 5+ 6 046,188 Kč 10+ 5 958,849 Kč 25+ 5 870,636 Kč 50+ 5 737,59 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm 10Gbps -
N286-100G-SR4-S
N286-100G-SR4-S - TRANSCEIVER MODULE, 100GBPS, 850NM, 100M

3493654

TRANSCEIVER MODULE, 100GBPS, 850NM, 100M

TRIPP-LITE

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 17 821,814 Kč 5+ 17 557,468 Kč 10+ 17 159,493 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm 100Gbps -
N286-10G-LRM
N286-10G-LRM - TRANSCEIVER MODULE, 10GBPS, 1310NM, 220M

3493652

TRANSCEIVER MODULE, 10GBPS, 1310NM, 220M

TRIPP-LITE

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 7 403,727 Kč 5+ 7 244,479 Kč 10+ 7 139,381 Kč 25+ 7 033,701 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm 10Gbps -
N286-40GSR4-MTP
N286-40GSR4-MTP - TRANSCEIVER MODULE, 40GBPS, 850NM, 150M

3493658

TRANSCEIVER MODULE, 40GBPS, 850NM, 150M

TRIPP-LITE

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 15 352,158 Kč 5+ 12 720,343 Kč 10+ 11 404,435 Kč 25+ 10 527,261 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm 40Gbps -
N286-25G-LR-S
N286-25G-LR-S - TRANSCEIVER MODULE, 25GBPS, 1310NM, 10KM

3493655

TRANSCEIVER MODULE, 25GBPS, 1310NM, 10KM

TRIPP-LITE

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 20 469,641 Kč 5+ 16 960,36 Kč 10+ 15 206,011 Kč 25+ 14 036,251 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm 25Gbps -
N286-01GLCLHSMD
N286-01GLCLHSMD - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 1310NM, 10KM

3493650

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 1310NM, 10KM

TRIPP-LITE

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 1 331,046 Kč 5+ 1 278,352 Kč 10+ 1 253,024 Kč 25+ 1 206,443 Kč 50+ 1 131,04 Kč 100+ 1 093,193 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm 1Gbps -
N286-25G-SR-S
N286-25G-SR-S - TRANSCEIVER MODULE, 25GBPS, 850NM, 100M

3493656

TRANSCEIVER MODULE, 25GBPS, 850NM, 100M

TRIPP-LITE

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 6 492,49 Kč 5+ 6 353,039 Kč 10+ 6 260,751 Kč 25+ 6 167,88 Kč 50+ 6 028,138 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm 25Gbps -
N286-40G-LR4
N286-40G-LR4 - TRANSCEIVER MODULE, 40GBPS, 1310NM, 10KM

3493657

TRANSCEIVER MODULE, 40GBPS, 1310NM, 10KM

TRIPP-LITE

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 50 802,185 Kč 5+ 42 097,398 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm 40Gbps -
N286-10G-SR-S
N286-10G-SR-S - TRANSCEIVER MODULE, 10GBPS, 850NM, 300M

3493653

TRANSCEIVER MODULE, 10GBPS, 850NM, 300M

TRIPP-LITE

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 4 954,741 Kč 5+ 4 848,188 Kč 10+ 4 777,734 Kč 25+ 4 706,99 Kč 50+ 4 600,436 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm 10Gbps -