Produkty pro Optická Vlákna

: Nalezené produkty: 9
Kategorie
1 Zvolené filtry:
Nalezené produkty: 9 Kliknutím na tlačítko ‚Uplatnit filtry' aktualizujete výsledky
Min./max. Dostupnost

Zaškrtnutím políčka Zapamatovat uložíte naposledy použité předvolby filtru pro budoucí vyhledávání

Min./max. Vlnová Délka Typ
Min./max. Vzdálenost Přenosu Dat
Min./max. Přenosová Rychlost Max

Zobrazení smluvní ceny není momentálně k dispozici. Zobrazené ceny jsou standardní prodejní ceny; u odeslaných objednávek dojde k přecenění na smluvní ceny při zpracování.

aktivní filtr
Přenosová Rychlost Max
= 100Mbps
Porovnat vybrané Porovnat
Další informace Atributy
Přidat vlastnosti do tabulky

Vyberte vlastnosti, které chcete přidat ke sloupcům na konci tabulky.

  Č. dílu výrobce Objednací kód Výrobce / Popis
Dostupnost Cena za
Cena
Množství
Vlnová Délka Typ Vzdálenost Přenosu Dat Přenosová Rychlost Max
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-5803Z
AFBR-5803Z - Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450025

BROADCOM

Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

Vlnová Délka Typ 1300nm
Přenosová Rychlost Max 100Mbps

+ Zobrazit všechny informace o produktu

BROADCOM 

Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

+ Ověřit skladové zásoby a termíny dodání

41 připraveno k doručení následujícího dne (Sklad v UK): 00 (pro převíjené produkty 17:30) Po - Pá (mimo svátky)

  • Dalších 170 bude k dispozici dne 26.11.20
  • Více zboží bude k dispozici začátkem týdne 25.1.21

    Vlnová Délka Typ 1300nm
    Vzdálenost Přenosu Dat -
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    41 Na skladě

    1+ 784,862 Kč Cena za 5+ 738,411 Kč Cena za 10+ 607,334 Kč Cena za 50+ 568,091 Kč Cena za 100+ 520,839 Kč Cena za

    Množství
    Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

    Každý

    1+ 784,862 Kč 5+ 738,411 Kč 10+ 607,334 Kč 50+ 568,091 Kč 100+ 520,839 Kč

    Omezená položka
    Přidat
    Min: 1 Mult: 1
    1300nm - 100Mbps
    AFBR-5803TZ
    AFBR-5803TZ - Vysílač Optického Vlákna, Duplexní ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    9450068

    BROADCOM

    Vysílač Optického Vlákna, Duplexní ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    Vlnová Délka Typ 1300nm
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    + Zobrazit všechny informace o produktu

    BROADCOM 

    Vysílač Optického Vlákna, Duplexní ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    + Ověřit skladové zásoby a termíny dodání

    19 připraveno k doručení následujícího dne (Sklad v Liege): 00 (pro převíjené produkty 17:30) Po - Pá (mimo svátky)

    34 připraveno k doručení následujícího dne (Sklad v UK): 00 (pro převíjené produkty 17:30) Po - Pá (mimo svátky)

    Více zboží bude k dispozici začátkem týdne 25.1.21

    Vlnová Délka Typ 1300nm
    Vzdálenost Přenosu Dat -
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    53 Na skladě

    1+ 808,088 Kč Cena za 5+ 760,569 Kč Cena za 10+ 625,487 Kč Cena za 50+ 585,176 Kč Cena za 100+ 536,323 Kč Cena za

    Množství
    Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

    Každý

    1+ 808,088 Kč 5+ 760,569 Kč 10+ 625,487 Kč 50+ 585,176 Kč 100+ 536,323 Kč

    Omezená položka
    Přidat
    Min: 1 Mult: 1
    1300nm - 100Mbps
    AFBR-5972Z
    AFBR-5972Z - Vysílač Optického Vlákna, Kompaktní Verzatilní Linka, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

    2070243

    BROADCOM

    Vysílač Optického Vlákna, Kompaktní Verzatilní Linka, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

    Vlnová Délka Typ 650nm
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    + Zobrazit všechny informace o produktu

    BROADCOM 

    Vysílač Optického Vlákna, Kompaktní Verzatilní Linka, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

    + Ověřit skladové zásoby a termíny dodání

    24 připraveno k doručení následujícího dne (Sklad v UK): 00 (pro převíjené produkty 17:30) Po - Pá (mimo svátky)

    Více zboží bude k dispozici začátkem týdne 25.1.21

    Vlnová Délka Typ 650nm
    Vzdálenost Přenosu Dat -
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    124 Na skladě

    1+ 641,238 Kč Cena za 5+ 573,163 Kč Cena za 10+ 471,184 Kč Cena za 50+ 441,018 Kč Cena za 100+ 426,335 Kč Cena za 250+ 391,096 Kč Cena za Další ceny…

    Množství
    Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

    Každý

    1+ 641,238 Kč 5+ 573,163 Kč 10+ 471,184 Kč 50+ 441,018 Kč 100+ 426,335 Kč 250+ 391,096 Kč Další ceny…

    Omezená položka
    Přidat
    Min: 1 Mult: 1
    650nm - 100Mbps
    AFBR-5803AZ
    AFBR-5803AZ - Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    9450041

    BROADCOM

    Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    Vlnová Délka Typ 1300nm
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    + Zobrazit všechny informace o produktu

    BROADCOM 

    Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

    + Ověřit skladové zásoby a termíny dodání
  • Dalších 160 bude k dispozici dne 7.7.20
  • Více zboží bude k dispozici začátkem týdne 25.1.21 Kontaktujte mě při naskladnění
    Vlnová Délka Typ 1300nm
    Vzdálenost Přenosu Dat -
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    Není k dispozici

    1+ 888,977 Kč Cena za 5+ 836,386 Kč Cena za 10+ 687,956 Kč Cena za 50+ 643,641 Kč Cena za 100+ 589,715 Kč Cena za

    Množství

    Každý

    1+ 888,977 Kč 5+ 836,386 Kč 10+ 687,956 Kč 50+ 643,641 Kč 100+ 589,715 Kč

    Omezená položka
    Přidat
    Min: 1 Mult: 1
    1300nm - 100Mbps
    AFBR-5803ATZ
    AFBR-5803ATZ - Vysílač Optického Vlákna, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

    2917785

    BROADCOM

    Vysílač Optického Vlákna, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

    Vlnová Délka Typ 1300nm
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    + Zobrazit všechny informace o produktu

    BROADCOM 

    Vysílač Optického Vlákna, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

    + Ověřit skladové zásoby a termíny dodání
    Více zboží bude k dispozici začátkem týdne 19.10.20 Kontaktujte mě při naskladnění
    Vlnová Délka Typ 1300nm
    Vzdálenost Přenosu Dat -
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    Není k dispozici

    1+ 804,084 Kč Cena za 5+ 756,565 Kč Cena za 10+ 714,118 Kč Cena za 50+ 671,938 Kč Cena za 100+ 629,492 Kč Cena za

    Množství
    Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

    Každý

    1+ 804,084 Kč 5+ 756,565 Kč 10+ 714,118 Kč 50+ 671,938 Kč 100+ 629,492 Kč

    Omezená položka
    Přidat
    Min: 1 Mult: 1
    1300nm - 100Mbps
    AFBR-5803AQZ
    AFBR-5803AQZ - Vysílač Optického Vlákna, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

    2917737

    BROADCOM

    Vysílač Optického Vlákna, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

    Vlnová Délka Typ 1300nm
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    + Zobrazit všechny informace o produktu

    BROADCOM 

    Vysílač Optického Vlákna, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

    + Ověřit skladové zásoby a termíny dodání
    Více zboží bude k dispozici začátkem týdne 19.10.20 Kontaktujte mě při naskladnění
    Vlnová Délka Typ 1300nm
    Vzdálenost Přenosu Dat -
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    Není k dispozici

    1+ 884,972 Kč Cena za 5+ 832,648 Kč Cena za 10+ 684,485 Kč Cena za 50+ 671,404 Kč Cena za 100+ 658,056 Kč Cena za

    Množství
    Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

    Každý

    1+ 884,972 Kč 5+ 832,648 Kč 10+ 684,485 Kč 50+ 671,404 Kč 100+ 658,056 Kč

    Omezená položka
    Přidat
    Min: 1 Mult: 1
    1300nm - 100Mbps
    FL SFP FX
    FL SFP FX - Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

    3285264

     
    Nový produkt
    Data Sheet
    +
    RoHS

    PHOENIX CONTACT

    Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

    Vlnová Délka Typ 1310nm
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    + Zobrazit všechny informace o produktu

    PHOENIX CONTACT 

    Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series Novinka

    + Zjistit dodací lhůty

    Dodací lhůta: 36 dní

    Vlnová Délka Typ 1310nm
    Vzdálenost Přenosu Dat -
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    Není k dispozici

    1+ 4 274,953 Kč Cena za

    Množství

    Každý

    1+ 4 274,953 Kč

    Omezená položka
    Přidat
    Min: 1 Mult: 1
    1310nm - 100Mbps
    FL SFP FX SM
    FL SFP FX SM - Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

    3285265

     
    Nový produkt
    Data Sheet
    +
    RoHS

    PHOENIX CONTACT

    Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

    Vlnová Délka Typ 1310nm
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    + Zobrazit všechny informace o produktu

    PHOENIX CONTACT 

    Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series Novinka

    + Zjistit dodací lhůty

    Dodací lhůta: 36 dní

    Vlnová Délka Typ 1310nm
    Vzdálenost Přenosu Dat -
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    Není k dispozici

    1+ 7 103,863 Kč Cena za

    Množství

    Každý

    1+ 7 103,863 Kč

    Omezená položka
    Přidat
    Min: 1 Mult: 1
    1310nm - 100Mbps
    HFBR-2115TZ
    HFBR-2115TZ - Přijímač Optického Vlákna, ST Port, 1300 nm, 100 Mbps

    1247646

    BROADCOM

    Přijímač Optického Vlákna, ST Port, 1300 nm, 100 Mbps

    Vlnová Délka Typ 1300nm
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    + Zobrazit všechny informace o produktu

    BROADCOM 

    Přijímač Optického Vlákna, ST Port, 1300 nm, 100 Mbps

    Vlnová Délka Typ 1300nm
    Vzdálenost Přenosu Dat -
    Přenosová Rychlost Max 100Mbps

    Není k dispozici

    Množství

    Každý

    Omezená položka
    Přidat
    Min: 1 Mult: 1
    1300nm - 100Mbps