Do níže vyznačených polí jste zadali hodnotu obsahující neplatné znaky. Upravte prosím svoji volbu za použití platných znaků.

 
 

OPF372A

Vysílač Optického Vlákna, ST Port, 850 nm, 100 mA, 1.8 V, 1 V

OPF372A - Vysílač Optického Vlákna, ST Port, 850 nm, 100 mA, 1.8 V, 1 V

Obrázky mají pouze ilustrativní charakter. Prosím projděte si popis produktu.

Alternativy pro OPF372A

Porovnat vybrané Zobrazit všechny podobné produkty
Číslo dílu výrobce
Objednací kód
Výrobce / Popis
Dostupnost
Cena za
Množství
     

Každý

1+ 736,009 Kč   5+ 673,54 Kč   10+ 628,424 Kč   50+ 593,185 Kč   100+ 548,069 Kč   Další ceny…

Omezená položka Přidat

Přehled produktu

The OPF372A is a 850nm 35MHz GaAlAs LED Fibre Optic Transmitter specifically designed to efficiently launch optical power into fibres ranging in size from 50/125µm up to 200/300µm diameter fibre. Multiple power ranges with upper and lower limits are offered which allows the designer to select a device best suited for the application. This transmitter of features high speed and efficient coupled power makes it an ideal transmitter for integration into all types of data communications equipment. The mechanical design of this packaged is intended for PC Board or panel mounting. It is shipped with a lock washer, jam nut, 2 #2-56 screws and a protective dust cap.
  • 850nm LED technology
  • Popular ST® style receptacle
  • Pre-tested with fibre to assure performance
  • Component pre-mounted and ready to use

Aplikace

Optické Vlákna

Informace o produktu

Chcete zobrazit podobné produkty? Stačí zvolit vaše požadované atributy a kliknout na tlačítko ×


:
850nm

:
-

:
-

:
100mA

:
1.8V

:
1V

:
-

:
ST

:
-

Vyhledat podobné produkty Chcete-li vyhledat podobné produkty, vyberte a upravte výše uvedené atributy.

Technické dokumenty (2)

Již není skladem

672,205 Kč

Cena není k dispozici. Prosím kontaktujte zákaznické oddělení.

Cena za:
Každý
Více: 1 Minimálně: 1
Množství Cena Vaše cena
 
 
1+ 672,205 Kč
Propagační cena
Smluvní cena
Cena pouze pro objednávky přes internet
Smluvní cena pouze pro objednávky přes internet
 
5+ 658,857 Kč
Propagační cena
Smluvní cena
Cena pouze pro objednávky přes internet
Smluvní cena pouze pro objednávky přes internet
 
10+ 645,242 Kč
Propagační cena
Smluvní cena
Cena pouze pro objednávky přes internet
Smluvní cena pouze pro objednávky přes internet
 
50+ 631,894 Kč
Propagační cena
Smluvní cena
Cena pouze pro objednávky přes internet
Smluvní cena pouze pro objednávky přes internet
 
100+ 618,279 Kč
Propagační cena
Smluvní cena
Cena pouze pro objednávky přes internet
Smluvní cena pouze pro objednávky přes internet
 
250+ 605,198 Kč
Propagační cena
Smluvní cena
Cena pouze pro objednávky přes internet
Smluvní cena pouze pro objednávky přes internet
 
 
 

Cena není k dispozici. Prosím kontaktujte zákaznické oddělení.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Přidat do košíku Doobjednávka Předobjednávka
Přidat
Omezená položka
Přidat č. dílu / poznámku k řádku
Cena celkem:
Cena celkem: ( )
Cena celkem: --

Zákaznické recenze

Dotazy a odpovědi zákazníků

Komunita

Chcete vidět informace o tomto produktu od jiných zákazníků?

 Čtěte diskuse, blogy a dokumenty od členů naší komunity.

Filtry:

Vyberte, jaký typ dokumentu chcete zobrazit, a klikněte na tlačítko „Uplatnit filtry“
Zašlete dotaz jednomu z našich odborníků nebo zahajte diskusi a odpoví vám odborníci našich dodavatelů a kolegové inženýři z naší komunity.