Sestavy Optických Kabelů

: Nalezené produkty: 1 518
Filtry:
0 Zvolené filtry:
Nalezené produkty: 1 518 Kliknutím na tlačítko ‚Uplatnit filtry' aktualizujete výsledky
Pokračovat v používání filtrů nebo Zobrazit výsledků Zobrazit výsledků
Min./max. Dostupnost

Zaškrtnutím políčka Zapamatovat uložíte naposledy použité předvolby filtru pro budoucí vyhledávání

Shoda
Min./max. Výrobce
Min./max. Optický Konektor A
Min./max. Optický Konektor B
Min./max. Počet Vláken
Min./max. Druh Vlánka
Min./max. Externí Průměr
Min./max. Délka Kabelu - Metrická
Min./max. Průměr Vlákna
Min./max. Produktová Řada
Obaly

Zobrazení smluvní ceny není momentálně k dispozici. Zobrazené ceny jsou standardní prodejní ceny; u odeslaných objednávek dojde k přecenění na smluvní ceny při zpracování.

 
Porovnat vybrané Porovnat (0)
  Č. dílu výrobce Objednací kód Popis / Výrobce
Dostupnost Cena za
Cena
Množství
Optický Konektor A Optický Konektor B Počet Vláken Druh Vlánka Externí Průměr Délka Kabelu - Metrická Průměr Vlákna Produktová Řada
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
HFBR-RTD010Z
HFBR-RTD010Z - Optický Kabel, Versatile Link, Duplex, Optický Plast, 1mm, 2 Vlákna, 2,2 mm, 32,81 ft, 10 m

1247710

Optický Kabel, Versatile Link, Duplex, Optický Plast, 1mm, 2 Vlákna, 2,2 mm, 32,81 ft, 10 m

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 895,357 Kč 5+ 834,87 Kč 10+ 774,383 Kč 50+ 725,846 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 2Vláken Plastové Optické 2.2mm 10m 1mm -
HFBR-RNS001Z
HFBR-RNS001Z - Optický Kabel, Versatile Link, Simplex, Optický Plast, 1mm, 1 Vlákno, 2,2 mm, 3,28 ft, 1 m

1247706

Optický Kabel, Versatile Link, Simplex, Optický Plast, 1mm, 1 Vlákno, 2,2 mm, 3,28 ft, 1 m

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 200,73 Kč 5+ 188,291 Kč 10+ 175,608 Kč 50+ 167,072 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Vláken Plastové Optické 2.2mm 1m 1mm HFBR-RXXYYYZ
HFBR-RNS005Z
HFBR-RNS005Z - Optický Kabel, Versatile Link, Simplex, Optický Plast, 1mm, 1 Vlákno, 2,2 mm, 16,4 ft, 5 m

1247707

Optický Kabel, Versatile Link, Simplex, Optický Plast, 1mm, 1 Vlákno, 2,2 mm, 16,4 ft, 5 m

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 338,777 Kč 5+ 319,509 Kč 10+ 300,241 Kč 50+ 277,07 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Vláken Plastové Optické 2.2mm 5m 1mm -
HFBR-RLS001Z
HFBR-RLS001Z - Optický Kabel, Versatile Link, Simplex, Optický Plast, 1mm, 1 Vlákno, 2,2 mm, 3,28 ft, 1 m

1247699

Optický Kabel, Versatile Link, Simplex, Optický Plast, 1mm, 1 Vlákno, 2,2 mm, 3,28 ft, 1 m

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 200,73 Kč 5+ 188,291 Kč 10+ 175,608 Kč 50+ 167,072 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Vláken Plastové Optické 2.2mm 1m 1mm -
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z - Optický Kabel, Versatile Link, Simplex, Optický Plast, 1mm, 1 Vlákno, 2,2 mm, 32,8 ft, 10 m

1247708

Optický Kabel, Versatile Link, Simplex, Optický Plast, 1mm, 1 Vlákno, 2,2 mm, 32,8 ft, 10 m

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 532,434 Kč 5+ 502,19 Kč 10+ 471,947 Kč 50+ 435,605 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Vláken Plastové Optické 2.2mm 10m 1mm Versatile Link
A19A51A0
A19A51A0 - Optický Kabel, 1 m, Plastový Optický, 1 Vlákno, SMA

1208867

Optický Kabel, 1 m, Plastový Optický, 1 Vlákno, SMA

FIBRE DATA

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 416,093 Kč 5+ 397,313 Kč 10+ 367,801 Kč 50+ 362,192 Kč 100+ 343,899 Kč 250+ 336,094 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Vláken Plastové Optické - 1m 1mm -
SPC22882
SPC22882 - Optický Kabel, 1 m, 62,5µm / 125µm, Multimode, 1 Vlákno, ST na ST

2395878

Optický Kabel, 1 m, 62,5µm / 125µm, Multimode, 1 Vlákno, ST na ST

PRO SIGNAL

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 459,508 Kč 5+ 408,533 Kč 10+ 334,143 Kč 50+ 282,68 Kč 100+ 262,68 Kč 250+ 245,12 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
ST ST 1Vláken Multimode - 1m 62.5µm / 125µm -
LL3-DB01
LL3-DB01 - Optický Kabel, Plastový Optický, 1 Vlákno, 2 m

730403

Optický Kabel, Plastový Optický, 1 Vlákno, 2 m

SICK

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 123,16 Kč 5+ 1 089,257 Kč 10+ 1 067,55 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Vláken Plastové Optické - 2m 1mm LL3 Series
JR9901/1M
JR9901/1M - Optický Kabel, 1 m, 1 Vlákno

4257406

Optický Kabel, 1 m, 1 Vlákno

PRO SIGNAL

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 66,585 Kč 3+ 59,024 Kč 25+ 54,39 Kč 50+ 50,00 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Vláken - - 1m - -
SPC23043
SPC23043 - Optický Kabel, 1 m, 2mm, Singlemode, 2 Vlákna, ST  to LC

2395880

Optický Kabel, 1 m, 2mm, Singlemode, 2 Vlákna, ST to LC

PRO SIGNAL

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 961,21 Kč 5+ 854,382 Kč 10+ 699,261 Kč 50+ 591,458 Kč 100+ 549,263 Kč 250+ 512,678 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
ST Duplexní LC Duplexní 2Vláken Singlemode - 1m 2mm -
SPC19973.
SPC19973. - Optický Kabel, 1 m, Multimode, 2 Vlákna, ST to ST

2395877

Optický Kabel, 1 m, Multimode, 2 Vlákna, ST to ST

MULTICOMP

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 369,509 Kč 10+ 317,07 Kč 25+ 260,973 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
ST ST 2Vláken Multimode - 1m 3mm -
LL3-TB01
LL3-TB01 - Optický Kabel, Plastový Optický, 1 Vlákno, 2 m

730415

Optický Kabel, Plastový Optický, 1 Vlákno, 2 m

SICK

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 123,16 Kč 5+ 1 089,014 Kč 10+ 1 067,306 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Vláken Plastové Optické - 2m 1.5mm LL3 Series
A65A155A0
A65A155A0 - Optický Kabel, 5 m, Křemenný s Tvrdým Povrchem, 1 Vlákno, FSMA

1208908

Optický Kabel, 5 m, Křemenný s Tvrdým Povrchem, 1 Vlákno, FSMA

FIBRE DATA

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 695,349 Kč 5+ 1 643,154 Kč 10+ 1 566,57 Kč 50+ 1 535,351 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Vláken Křemen s Drsným Porvrchem - 5m 200µm -
SPC22980
SPC22980 - Fibre Optic Cable, 30m, 50µm/125µm, Multimode, 2 Fibres, LC to LC

2748681

Fibre Optic Cable, 30m, 50µm/125µm, Multimode, 2 Fibres, LC to LC

PRO SIGNAL

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 2 412,903 Kč 5+ 2 144,857 Kč 10+ 1 754,861 Kč 50+ 1 484,863 Kč 100+ 1 378,767 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
LC LC 2Vláken Multimode - 30m 50µm / 125µm -
PXF6050BAB
PXF6050BAB - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265683

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 2 644,12 Kč 5+ 2 097,296 Kč 10+ 1 919,493 Kč 25+ 1 846,323 Kč 50+ 1 784,129 Kč 100+ 1 728,519 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
LC Duplexní LC Duplexní 2Vláken Multimode - 10m 62.5µm / 125µm Buccaneer 6000
1115617
1115617 - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 2M

3462872

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 2M

PHOENIX CONTACT

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 3 648,988 Kč 5+ 3 576,062 Kč 10+ 3 503,136 Kč 25+ 3 429,966 Kč 50+ 3 357,04 Kč 100+ 3 284,114 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
LC Duplexní SC Duplexní 2Vláken Singlemode - 2m 9µm / 125µm -
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z - Optický Kabel, Versatile Link, Simplex, Optický Plast, 1mm, 1 Vlákno, 2,2 mm, 32,8 ft, 10 m

1247701

Optický Kabel, Versatile Link, Simplex, Optický Plast, 1mm, 1 Vlákno, 2,2 mm, 32,8 ft, 10 m

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 532,434 Kč 5+ 502,19 Kč 10+ 471,947 Kč 50+ 435,605 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Vláken Plastové Optické 2.2mm 10m 1mm -
SPC19960.
SPC19960. - Optický Kabel, 1 m, Multimode, 2 Vlákna, LC až LC

2293873

Optický Kabel, 1 m, Multimode, 2 Vlákna, LC až LC

MULTICOMP

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 306,826 Kč 10+ 262,924 Kč 25+ 216,583 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
LC LC 2Vláken Multimode - 5m 62.5µm / 125µm -
PS12_LCAS_0000_SM09E_02.0_S0
PS12_LCAS_0000_SM09E_02.0_S0 - Sada Pigtailu, LC-HQ BTW, APC, 2m, Vícebarevný, Single mode G.652.D, 12 Kusů

2775280

Sada Pigtailu, LC-HQ BTW, APC, 2m, Vícebarevný, Single mode G.652.D, 12 Kusů

HUBER+SUHNER

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

1 Sada

1+ 705,359 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
LC Pigtail - Singlemode - 2m - -
PXF6052BAA
PXF6052BAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265680

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 2 652,169 Kč 5+ 2 493,146 Kč 10+ 2 333,879 Kč 25+ 2 287,294 Kč 50+ 2 240,465 Kč 100+ 2 193,881 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
LC Duplexní LC Duplexní 2Vláken Multimode - 1m 62.5µm / 125µm Buccaneer 6000
21.15.8753
21.15.8753 - Optický Propojovací Kabel, Multimode, LC Duplexní, 50µm / 125µm, 2 Vlákna, 3 m Délka

3003068

Optický Propojovací Kabel, Multimode, LC Duplexní, 50µm / 125µm, 2 Vlákna, 3 m Délka

ROLINE

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 362,923 Kč 3+ 338,777 Kč 5+ 330,728 Kč 10+ 322,436 Kč 15+ 312,68 Kč 25+ 306,338 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
LC Duplexní LC Duplexní 2Vláken Multimode - 3m 50µm / 125µm -
1115618
1115618 - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

3462873

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

PHOENIX CONTACT

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 3 565,574 Kč 5+ 3 494,355 Kč 10+ 3 422,893 Kč 25+ 3 351,674 Kč 50+ 3 280,211 Kč 100+ 3 208,992 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
LC Duplexní SC Duplexní 2Vláken Singlemode - 1m 9µm / 125µm -
885373505
885373505 - Optický Kabel, Multimode, 2 Vlákna, 50µm / 125µm, LC Duplex na LC Duplex, 5 m

3884593

Optický Kabel, Multimode, 2 Vlákna, 50µm / 125µm, LC Duplex na LC Duplex, 5 m

MOLEX

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 315,363 Kč 5+ 294,387 Kč 10+ 280,485 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
LC Duplexní LC Duplexní 2Vláken Multimode - 5m 50µm / 125µm 88537 Series
885366710
885366710 - Optický Kabel, Multimode, 1 Vlákno, 50µm / 125µm, MTP na MTP, 10 m

3884609

Optický Kabel, Multimode, 1 Vlákno, 50µm / 125µm, MTP na MTP, 10 m

MOLEX

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 882,908 Kč 5+ 1 738,031 Kč 10+ 1 703,154 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
MTP MTP 1Vláken Multimode - 10m 50µm / 125µm 88536 Series
885366215
885366215 - Optický Kabel, Singlemode, MTP na LC Duplex, 15 m

3884604

Optický Kabel, Singlemode, MTP na LC Duplex, 15 m

MOLEX

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 3 309,235 Kč 5+ 3 207,529 Kč 10+ 3 111,676 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
MTP LC Duplexní (4) - Singlemode - 15m - 88536 Series