Komponenty pro Optický Výkon

: Nalezené produkty: 4
Filtry:
0 Zvolené filtry:
Nalezené produkty: 4 Kliknutím na tlačítko ‚Uplatnit filtry' aktualizujete výsledky
Pokračovat v používání filtrů nebo Zobrazit výsledků Zobrazit výsledků
Min./max. Dostupnost

Zaškrtnutím políčka Zapamatovat uložíte naposledy použité předvolby filtru pro budoucí vyhledávání

Shoda
Min./max. Druh Konektoru
Min./max. Výstupní Napětí
Min./max. Výstupní Výkon Max
Min./max. Produktová Řada
Min./max. Druh Vlánka
Min./max. Optická Vlnová Délka
Min./max. Provozní Teplota Max
Min./max. Provozní Teplota Min

Zobrazení smluvní ceny není momentálně k dispozici. Zobrazené ceny jsou standardní prodejní ceny; u odeslaných objednávek dojde k přecenění na smluvní ceny při zpracování.

 
Porovnat vybrané Porovnat (0)
  Č. dílu výrobce Objednací kód Popis / Výrobce
Dostupnost Cena za
Cena
Množství
Druh Konektoru Výstupní Napětí Výstupní Výkon Max Produktová Řada
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-POC204L
AFBR-POC204L - Složka Opt Výkonu - FC Optické Vlákno, Multimode, 3,6V Výstup, 800nm až 850nm Vlnová Délka, 650mW

3018328

Složka Opt Výkonu - FC Optické Vlákno, Multimode, 3,6V Výstup, 800nm až 850nm Vlnová Délka, 650mW

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 11 161,746 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
FC Optické Vlákno 3.6V 650mW AFBR-POCxxxL Family
AFBR-POC206L
AFBR-POC206L - Složka Opt Výkonu - FC Optické Vlákno, Multimode, 6V Výstup, 800nm až 850nm Vlnová Délka, 720mW

3018329

Složka Opt Výkonu - FC Optické Vlákno, Multimode, 6V Výstup, 800nm až 850nm Vlnová Délka, 720mW

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 11 161,746 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
FC Optické Vlákno 6V 720mW AFBR-POCxxxL
AFBR-POC404L
AFBR-POC404L - Složka Opt Výkonu - ST Optické Vlákno, Multimode, 3,6V Výstup, 800nm až 850nm Vlnová Délka, 650mW

3018330

Složka Opt Výkonu - ST Optické Vlákno, Multimode, 3,6V Výstup, 800nm až 850nm Vlnová Délka, 650mW

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 11 161,746 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
ST Optické Vlákno 3.6V 650mW AFBR-POCxxxL
AFBR-POC406L
AFBR-POC406L - Složka Opt Výkonu - ST Optické Vlákno, Multimode, 6V Výstup, 800nm až 850nm Vlnová Délka, 720mW

3018331

Složka Opt Výkonu - ST Optické Vlákno, Multimode, 6V Výstup, 800nm až 850nm Vlnová Délka, 720mW

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 11 161,746 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
ST Optické Vlákno 6V 720mW AFBR-POCxxxL