Transcieverové Moduly Optických Vláken

: Nalezené produkty: 74
Filtry:
0 Zvolené filtry:
Nalezené produkty: 74 Kliknutím na tlačítko ‚Uplatnit filtry' aktualizujete výsledky
Pokračovat v používání filtrů nebo Zobrazit výsledků Zobrazit výsledků
Min./max. Dostupnost

Zaškrtnutím políčka Zapamatovat uložíte naposledy použité předvolby filtru pro budoucí vyhledávání

Shoda
Min./max. Výrobce
Min./max. Vlnová Délka Typ
Min./max. Napájecí Napětí
Min./max. Přenosová Rychlost Max
Min./max. Produktová Řada

Zobrazení smluvní ceny není momentálně k dispozici. Zobrazené ceny jsou standardní prodejní ceny; u odeslaných objednávek dojde k přecenění na smluvní ceny při zpracování.

 
Porovnat vybrané Porovnat (0)
Další informace Atributy
Přidat vlastnosti do tabulky

Vyberte vlastnosti, které chcete přidat ke sloupcům na konci tabulky.

  Č. dílu výrobce Objednací kód Popis / Výrobce
Dostupnost Cena za
Cena
Množství
Vlnová Délka Typ Napájecí Napětí Přenosová Rychlost Max Produktová Řada
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ - Vysílač Optického Vlákna, Duplexní ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450068

Vysílač Optického Vlákna, Duplexní ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 770,336 Kč 5+ 725,116 Kč 10+ 596,106 Kč 50+ 557,802 Kč 100+ 538,916 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-57B4APZ
AFBR-57B4APZ - Vysílač Optického Vlákna, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

2917843

Vysílač Optického Vlákna, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 226,792 Kč 5+ 1 171,198 Kč 10+ 1 115,338 Kč 50+ 1 033,676 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 50Mbaud -
AFBR-5921ALZ
AFBR-5921ALZ - Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFP, Pin Skrz Desku, LC Duplexní Port, 850 nm, 3.3 V

2497331

Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFP, Pin Skrz Desku, LC Duplexní Port, 850 nm, 3.3 V

FOXCONN

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 826,462 Kč 5+ 778,316 Kč 10+ 730,17 Kč 50+ 691,068 Kč 100+ 651,966 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 2.125Gbps -
AFBR-57E6APZ-HT
AFBR-57E6APZ-HT - Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917845

Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 325,744 Kč 5+ 1 256,052 Kč 10+ 1 077,832 Kč 50+ 1 024,366 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-59SMI2Z
AFBR-59SMI2Z - Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917848

Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 868,756 Kč 5+ 817,152 Kč 10+ 671,916 Kč 50+ 628,824 Kč 100+ 607,81 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-57E6APZC
AFBR-57E6APZC - Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917844

Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 267,756 Kč 5+ 1 210,30 Kč 10+ 1 152,578 Kč 50+ 1 068,256 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-57R5APZ
AFBR-57R5APZ - Vysílač Optického Vlákna, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

1651734

Vysílač Optického Vlákna, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

FOXCONN

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 850,934 Kč 5+ 801,458 Kč 10+ 751,716 Kč 50+ 742,14 Kč 100+ 732,298 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 4.25Gbps -
HFBR-57E5APZ
HFBR-57E5APZ - Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

1863194

Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 301,272 Kč 5+ 1 189,818 Kč 10+ 1 109,752 Kč 50+ 1 022,238 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.6V 125Mbaud -
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ - Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450041

Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 847,742 Kč 5+ 797,734 Kč 10+ 655,69 Kč 50+ 613,396 Kč 100+ 593,18 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-5803Z
AFBR-5803Z - Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450025

Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 770,336 Kč 5+ 725,116 Kč 10+ 596,106 Kč 50+ 557,802 Kč 100+ 538,916 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-59F2Z
AFBR-59F2Z - Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917738

Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 606,214 Kč 5+ 570,57 Kč 10+ 468,958 Kč 50+ 438,634 Kč 100+ 438,368 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-5803ATQZ
AFBR-5803ATQZ - Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

3605882

 
Nový produkt
Data Sheet
RoHS

Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 670,054 Kč 5+ 634,144 Kč 10+ 540,512 Kč 50+ 528,808 Kč 100+ 521,626 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 100Mbps AFBR-5800Z Series
AFBR-5903AZ
AFBR-5903AZ - Vysílač Optického Vlákna, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

9450122

Vysílač Optického Vlákna, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 368,038 Kč 5+ 1 133,426 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1300nm 3.3V 100Mbps -
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ - Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247692

Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 335,852 Kč 5+ 1 221,206 Kč 10+ 1 139,278 Kč 50+ 1 049,636 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 1.25Gbps -
AFBR-59E4APZ
AFBR-59E4APZ - Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

2393416

Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 301,272 Kč 5+ 1 189,818 Kč 10+ 1 109,752 Kč 50+ 1 022,238 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3VDC - -
AFBR-5805Z
AFBR-5805Z - TRANSCEIVER, DUPLEX SC ATM

9450076

 
Nový produkt
Data Sheet
RoHS

TRANSCEIVER, DUPLEX SC ATM

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 832,048 Kč 5+ 739,48 Kč 10+ 665,798 Kč 50+ 605,15 Kč 100+ 554,876 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - - -
AFBR-57B4APZC
AFBR-57B4APZC - Vysílač Optického Vlákna, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

3518028

Vysílač Optického Vlákna, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 707,72 Kč 5+ 1 582,434 Kč 10+ 1 389,584 Kč 50+ 1 289,834 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
845nm 3.3V 50Mbaud -
SFP-GLX/LC-10E
SFP-GLX/LC-10E - TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

2893509

TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

ADVANTECH

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 2 373,252 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V - SFP Series
GMFIBER-SFP-500
GMFIBER-SFP-500 - TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

3218976

TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

RED LION CONTROLS

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 5 895,092 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1.25Gbps Sixnet Series
N286-01GLC-TE
N286-01GLC-TE - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

3494149

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

TRIPP-LITE

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 1 375,007 Kč 5+ 1 335,413 Kč 10+ 1 271,656 Kč 25+ 1 250,694 Kč 50+ 1 209,063 Kč 100+ 1 110,37 Kč 250+ 1 087,953 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps -
AFBR-5972Z
AFBR-5972Z - Vysílač Optického Vlákna, Kompaktní Verzatilní Linka, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

2070243

Vysílač Optického Vlákna, Kompaktní Verzatilní Linka, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 642,39 Kč 5+ 604,352 Kč 10+ 496,622 Kč 50+ 464,702 Kč 100+ 449,54 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 100Mbps -
ABCU-5731ARZ
ABCU-5731ARZ - Vysílač Optického Vlákna, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

2358218

Vysílač Optického Vlákna, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

FOXCONN

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 2 486,834 Kč 5+ 2 060,436 Kč 10+ 1 847,37 Kč 50+ 1 705,326 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- 3.3VDC 1.25Gbps -
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ - Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

3677041

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 581,387 Kč 5+ 550,236 Kč 10+ 469,302 Kč 50+ 460,859 Kč 100+ 452,707 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
HFBR-5911LZ
HFBR-5911LZ - Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFP, LC Duplexní Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247689

Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFP, LC Duplexní Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 298,612 Kč 5+ 1 272,544 Kč 10+ 1 246,742 Kč 50+ 1 220,674 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1.25Gbps -
AFBR-390575RZ
AFBR-390575RZ - Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 5.25 V, 5 Mbaud

3677039

 
Nový produkt
Data Sheet
+
RoHS

Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 5.25 V, 5 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 604,095 Kč 5+ 543,249 Kč 10+ 473,086 Kč 50+ 448,922 Kč 100+ 425,05 Kč 250+ 397,975 Kč Další ceny…

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
650nm 5.25V 5Mbaud -