Transcieverové Moduly Optických Vláken

: Nalezené produkty: 89
Filtry:
0 Zvolené filtry:
Nalezené produkty: 89 Kliknutím na tlačítko ‚Uplatnit filtry' aktualizujete výsledky
Pokračovat v používání filtrů nebo Zobrazit výsledků Zobrazit výsledků
Min./max. Dostupnost

Zaškrtnutím políčka Zapamatovat uložíte naposledy použité předvolby filtru pro budoucí vyhledávání

Shoda
Min./max. Výrobce
Min./max. Vlnová Délka Typ
Min./max. Napájecí Napětí
Min./max. Přenosová Rychlost Max
Min./max. Produktová Řada
Obaly

Zobrazení smluvní ceny není momentálně k dispozici. Zobrazené ceny jsou standardní prodejní ceny; u odeslaných objednávek dojde k přecenění na smluvní ceny při zpracování.

 
Porovnat vybrané Porovnat (0)
  Č. dílu výrobce Objednací kód Popis / Výrobce
Dostupnost Cena za
Cena
Množství
Vlnová Délka Typ Napájecí Napětí Přenosová Rychlost Max Produktová Řada
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-5803Z
AFBR-5803Z - Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450025

Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 108,038 Kč 5+ 1 003,161 Kč 10+ 898,284 Kč 50+ 880,235 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-57E6APZ-HT
AFBR-57E6APZ-HT - Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917845

Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 319,011 Kč 5+ 1 220,232 Kč 10+ 1 121,452 Kč 50+ 1 051,453 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-5972Z
AFBR-5972Z - Vysílač Optického Vlákna, Kompaktní Verzatilní Linka, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

2070243

Vysílač Optického Vlákna, Kompaktní Verzatilní Linka, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 888,04 Kč 5+ 804,138 Kč 10+ 720,237 Kč 50+ 705,847 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 100Mbps -
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ - Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247692

Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 749,007 Kč 5+ 1 583,399 Kč 10+ 1 417,547 Kč 50+ 1 389,254 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 1.25Gbps -
HFBR-57E5APZ
HFBR-57E5APZ - Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

1863194

Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 605,106 Kč 5+ 1 484,863 Kč 10+ 1 364,621 Kč 50+ 1 276,573 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.6V 125Mbaud -
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ - Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450041

Vysílač Optického Vlákna, Duplexní SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 104,135 Kč 5+ 1 002,429 Kč 10+ 900,723 Kč 50+ 882,674 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-57B4APZC
AFBR-57B4APZC - Vysílač Optického Vlákna, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

3518028

Vysílač Optického Vlákna, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 369,499 Kč 5+ 1 341,206 Kč 10+ 1 312,67 Kč 50+ 1 284,377 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
845nm 3.3V 50Mbaud -
AFBR-57F5PZ
AFBR-57F5PZ - Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFP+, LC Duplexní Port, 850 nm, 3.3 V, 14.025 Gbps

2497332

Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFP+, LC Duplexní Port, 850 nm, 3.3 V, 14.025 Gbps

FOXCONN

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 141,452 Kč 5+ 1 140,72 Kč 10+ 1 139,989 Kč 50+ 1 139,257 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 14.025Gbps -
AFBR-57B4APZ
AFBR-57B4APZ - Vysílač Optického Vlákna, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

2917843

Vysílač Optického Vlákna, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 563,399 Kč 5+ 1 446,327 Kč 10+ 1 329,255 Kč 50+ 1 243,402 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 50Mbaud -
AFBR-5813QZ
AFBR-5813QZ - Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

3787996

Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 900,465 Kč 5+ 817,784 Kč 10+ 734,812 Kč 50+ 688,231 Kč 100+ 641,651 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 125Mbaud AFBR-58x3xxZ
AFBR-5803ATQZ
AFBR-5803ATQZ - Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z

3605882

Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 123,403 Kč 5+ 1 019,99 Kč 10+ 916,332 Kč 50+ 898,04 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 100Mbps AFBR-5800Z
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ - Vysílač Optického Vlákna, Duplexní ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450068

Vysílač Optického Vlákna, Duplexní ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 078,282 Kč 5+ 976,332 Kč 10+ 874,138 Kč 50+ 856,577 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
FL SFP SX
FL SFP SX - Vysílač Optického Vlákna, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP

3285268

Vysílač Optického Vlákna, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP

PHOENIX CONTACT

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Nelze stornovat / Nelze vrátit

1+ 5 898,876 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1Gbps SFP
FL SFP FX
FL SFP FX - Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP

3285264

Vysílač Optického Vlákna, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP

PHOENIX CONTACT

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

Nelze stornovat / Nelze vrátit

1+ 4 002,746 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 100Mbps SFP
AFBR-59E4APZ
AFBR-59E4APZ - Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

2393416

Vysílač Optického Vlákna, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 563,399 Kč 5+ 1 446,327 Kč 10+ 1 329,255 Kč 50+ 1 243,402 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3VDC - -
AFBR-5805Z
AFBR-5805Z - TRANSCEIVER, DUPLEX SC ATM

9450076

TRANSCEIVER, DUPLEX SC ATM

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 840,967 Kč 5+ 761,456 Kč 10+ 681,701 Kč 50+ 632,433 Kč 100+ 583,165 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
- - - -
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ - Vysílač Optického Vlákna, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z

2917737

Vysílač Optického Vlákna, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 030,721 Kč 5+ 935,844 Kč 10+ 840,723 Kč 50+ 823,894 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1300nm 3.3V 100Mbps AFBR-5800Z
AFBR-S10TR001Z
AFBR-S10TR001Z - Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 5 V

3794073

Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 5 V

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 845,845 Kč 5+ 766,09 Kč 10+ 686,335 Kč 50+ 632,433 Kč 100+ 578,531 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
650nm 5V - -
AFBR-5903AZ
AFBR-5903AZ - Vysílač Optického Vlákna, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

9450122

Vysílač Optického Vlákna, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 562,667 Kč 5+ 1 511,448 Kč 10+ 1 460,229 Kč 50+ 1 409,01 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1300nm 3.3V 100Mbps -
AFBR-59E4APZ-LH
AFBR-59E4APZ-LH - Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

3677043

Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 609,252 Kč 5+ 1 507,79 Kč 10+ 1 406,327 Kč 50+ 1 304,865 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-5823TQZ
AFBR-5823TQZ - Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

3787999

Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 1 612,911 Kč 5+ 1 480,961 Kč 10+ 1 348,767 Kč 50+ 1 321,694 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 125Mbaud AFBR-58x3xxZ
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ - Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

3677041

Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 1 019,502 Kč 5+ 923,162 Kč 10+ 826,577 Kč 50+ 809,992 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-5813TQZ
AFBR-5813TQZ - Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

3787997

Vysílač Optického Vlákna, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek
Zobrazit sklad spolecnosti Avnet

Každý

1+ 900,465 Kč 5+ 817,784 Kč 10+ 734,812 Kč 50+ 688,231 Kč 100+ 641,651 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 125Mbaud AFBR-58x3xxZ
AFBR-395050RZ
AFBR-395050RZ - Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 5.25 V, 50 Mbaud

3677040

Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 5.25 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 812,431 Kč 5+ 735,846 Kč 10+ 659,262 Kč 50+ 646,091 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
650nm 5.25V 50Mbaud -
AFBR-390575RZ
AFBR-390575RZ - Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 5.25 V, 5 Mbaud

3677039

Vysílač Optického Vlákna, 650 nm, 5.25 V, 5 Mbaud

BROADCOM

Tento produkt jste dříve zakoupili. Zobrazit v historii objednávek

Každý

1+ 688,286 Kč 5+ 623,408 Kč 10+ 558,287 Kč 50+ 547,068 Kč

Omezená položka

Minimální objednávka počtu položek 1 Pouze násobky 1 Zadejte platné množství

Přidat
Min: 1 Mult: 1
650nm 5.25V 5Mbaud -