Sady Síťových Analyzátorů

: Nalezené produkty: 11
Filtry:
0 Zvolené filtry:
Nalezené produkty: 11 Kliknutím na tlačítko ‚Uplatnit filtry' aktualizujete výsledky
Pokračovat v používání filtrů nebo Zobrazit výsledků Zobrazit výsledků
Min./max. Dostupnost

Zaškrtnutím políčka Zapamatovat uložíte naposledy použité předvolby filtru pro budoucí vyhledávání

Min./max. Složení Kitu
Min./max. Produktová Řada

Zobrazení smluvní ceny není momentálně k dispozici. Zobrazené ceny jsou standardní prodejní ceny; u odeslaných objednávek dojde k přecenění na smluvní ceny při zpracování.

 
Porovnat vybrané Porovnat
Další informace Atributy
Přidat vlastnosti do tabulky

Vyberte vlastnosti, které chcete přidat ke sloupcům na konci tabulky.

  Č. dílu výrobce Objednací kód Popis / Výrobce
Dostupnost Cena za
Cena
Množství
Složení Kitu
 
 
Sort Acending Sort Decending
FTK2000
FTK2000 - Sada Ověření Singlemode Vláken, SimpliFiber Pro měřič optického výkonu, 1310/1550 Singlemode Zdroj

1699342

Sada Ověření Singlemode Vláken, SimpliFiber Pro měřič optického výkonu, 1310/1550 Singlemode Zdroj

FLUKE NETWORKS

Složení Kitu SimpliFiber Pro měřič optického výkonu, 1310/1550 singlemode zdroj a přenášecí pouzdro

+ Zobrazit všechny informace o produktu

FLUKE NETWORKS 

Sada Ověření Singlemode Vláken, SimpliFiber Pro měřič optického výkonu, 1310/1550 Singlemode Zdroj

+ Ověřit skladové zásoby a termíny dodání

1 připraveno k doručení následujícího dne (Sklad v UK): 00 (pro převíjené produkty 17:30) Po - Pá (mimo svátky)

Více zboží bude k dispozici začátkem týdne 10.8.20

Složení Kitu SimpliFiber Pro měřič optického výkonu, 1310/1550 singlemode zdroj a přenášecí pouzdro

1 Na skladě

1+ 84 813,192 Kč Cena za

Množství

1 Sada

1+ 84 813,192 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
SimpliFiber Pro měřič optického výkonu, 1310/1550 singlemode zdroj a přenášecí pouzdro
UTP05E.
UTP05E. - ATLAS IT ULTIMATE SET, CABLE ANALYSER

2852080

ATLAS IT ULTIMATE SET, CABLE ANALYSER

PEAK

Složení Kitu UTP05 Cable Analyser, 24 Pcs of Identified Terminators, Terminators, Peak RJ11-RJ45 Adapters, Case

+ Zobrazit všechny informace o produktu

PEAK 

ATLAS IT ULTIMATE SET, CABLE ANALYSER

+ Ověřit skladové zásoby a termíny dodání

Sklad v USA
Skladové položky v USA jsou dodávány z našeho skladu v USA. Na každou objednávku se vztahuje jediný přepravní poplatek ve výši 680 Kč bez ohledu na to, kolik položek ze skladu v USA bylo objednáno. Položky, které jsou skladem, dodáváme do 5 pracovních dnů.

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.

Dodání během 3 dnů.

Více zboží bude k dispozici začátkem týdne 7.9.20

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.
Složení Kitu UTP05 Cable Analyser, 24 Pcs of Identified Terminators, Terminators, Peak RJ11-RJ45 Adapters, Case

2 Na skladě

1+ 6 860,872 Kč Cena za

Množství

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 6 860,872 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
UTP05 Cable Analyser, 24 Pcs of Identified Terminators, Terminators, Peak RJ11-RJ45 Adapters, Case
72-9946
72-9946 - Network Cable Tester for RJ-45 and RJ-11 Cables

2801282

Network Cable Tester for RJ-45 and RJ-11 Cables

PRO SIGNAL

Složení Kitu Cable tester

+ Zobrazit všechny informace o produktu

PRO SIGNAL 

Network Cable Tester for RJ-45 and RJ-11 Cables

+ Ověřit skladové zásoby a termíny dodání

Sklad v USA
Skladové položky v USA jsou dodávány z našeho skladu v USA. Na každou objednávku se vztahuje jediný přepravní poplatek ve výši 680 Kč bez ohledu na to, kolik položek ze skladu v USA bylo objednáno. Položky, které jsou skladem, dodáváme do 5 pracovních dnů.

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.

Dodání během 3 dnů.

Více zboží bude k dispozici začátkem týdne 15.2.21

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.
Složení Kitu Cable tester

750 Na skladě

1+ 171,655 Kč Cena za

Množství

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 171,655 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
Cable tester
UTP05
UTP05 - Atlas IT Network Cable Analyzer

2808406

Atlas IT Network Cable Analyzer

PEAK

Složení Kitu UTP05 Instrument, 2x Miniature Terminators, 2x Short Patch Cables, User Guide, Enet Wiring Chart

+ Zobrazit všechny informace o produktu

PEAK 

Atlas IT Network Cable Analyzer

+ Ověřit skladové zásoby a termíny dodání

Sklad v USA
Skladové položky v USA jsou dodávány z našeho skladu v USA. Na každou objednávku se vztahuje jediný přepravní poplatek ve výši 680 Kč bez ohledu na to, kolik položek ze skladu v USA bylo objednáno. Položky, které jsou skladem, dodáváme do 5 pracovních dnů.

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.

Dodání během 3 dnů.

Více zboží bude k dispozici začátkem týdne 21.9.20

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.
Složení Kitu UTP05 Instrument, 2x Miniature Terminators, 2x Short Patch Cables, User Guide, Enet Wiring Chart

2 Na skladě

1+ 2 153,833 Kč Cena za

Množství

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.

1+ 2 153,833 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
UTP05 Instrument, 2x Miniature Terminators, 2x Short Patch Cables, User Guide, Enet Wiring Chart
33-928
33-928 - Sada Síťového Analyz, 33-926 Světelný Zdroj s Adaptéry, 33-927 Měřič Výk, 2x FC-SC Kabely, Krabička

2283715

Sada Síťového Analyz, 33-926 Světelný Zdroj s Adaptéry, 33-927 Měřič Výk, 2x FC-SC Kabely, Krabička

IDEAL

Složení Kitu Světelný Zdroj s Adaptéry 33-926, Měřič Výkonu 33-927, 2x Kabel FC-SC, Přenosné Pouzdro, Uživatelská Příručka

+ Zobrazit všechny informace o produktu

IDEAL 

Sada Síťového Analyz, 33-926 Světelný Zdroj s Adaptéry, 33-927 Měřič Výk, 2x FC-SC Kabely, Krabička

+ Ověřit skladové zásoby a termíny dodání

Více zboží bude k dispozici začátkem týdne 10.8.20 Kontaktujte mě při naskladnění
Složení Kitu Světelný Zdroj s Adaptéry 33-926, Měřič Výkonu 33-927, 2x Kabel FC-SC, Přenosné Pouzdro, Uživatelská Příručka

Není k dispozici

1+ 18 019,80 Kč Cena za

Množství

Každý

1+ 18 019,80 Kč

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
Světelný Zdroj s Adaptéry 33-926, Měřič Výkonu 33-927, 2x Kabel FC-SC, Přenosné Pouzdro, Uživatelská Příručka
LRAT-2000-KIT
LRAT-2000-KIT - Sada Síť Analyzátoru, LinkRunner AT 2000 & Manager, IntelliTone Pro 200 Sonda, USB Kabel, Baterie

2109725

Sada Síť Analyzátoru, LinkRunner AT 2000 & Manager, IntelliTone Pro 200 Sonda, USB Kabel, Baterie

FLUKE NETWORKS

Složení Kitu LinkRunner AT 2000 & Manager, IntelliTone Pro 200 Sonda, USB Kabel, Alkalická Baterie, Příručka pro Start

+ Zobrazit všechny informace o produktu

FLUKE NETWORKS 

Sada Síť Analyzátoru, LinkRunner AT 2000 & Manager, IntelliTone Pro 200 Sonda, USB Kabel, Baterie

Složení Kitu LinkRunner AT 2000 & Manager, IntelliTone Pro 200 Sonda, USB Kabel, Alkalická Baterie, Příručka pro Start

Není k dispozici

Množství

1 Sada

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
LinkRunner AT 2000 & Manager, IntelliTone Pro 200 Sonda, USB Kabel, Alkalická Baterie, Příručka pro Start
CIQ-SVC
CIQ-SVC - Sada Síťového Analyzátoru, CableIQ Tester Kvalifikace, LinkRunner Multimetr, IntelliTone 200 Sonda

1467442

Sada Síťového Analyzátoru, CableIQ Tester Kvalifikace, LinkRunner Multimetr, IntelliTone 200 Sonda

FLUKE NETWORKS

Složení Kitu CableIQ Kvalifikační Testr se vzdáleným adaptérem, LinkRunner Síťový Multimetr, IntelliTone 200 Sonda, šest vzdálených ID kabelů, odolné přenášecí pouzdro a všechny potřebné baterie

+ Zobrazit všechny informace o produktu

FLUKE NETWORKS 

Sada Síťového Analyzátoru, CableIQ Tester Kvalifikace, LinkRunner Multimetr, IntelliTone 200 Sonda

Složení Kitu CableIQ Kvalifikační Testr se vzdáleným adaptérem, LinkRunner Síťový Multimetr, IntelliTone 200 Sonda, šest vzdálených ID kabelů, odolné přenášecí pouzdro a všechny potřebné baterie

Není k dispozici

Množství

Každý

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
CableIQ Kvalifikační Testr se vzdáleným adaptérem, LinkRunner Síťový Multimetr, IntelliTone 200 Sonda, šest vzdálených ID kabelů, odolné přenášecí pouzdro a všechny potřebné baterie
FTK1300
FTK1300 - Sada Síťového Analyzátoru, SimpliFiber Pro, 850/1300, VisiFault VFL, FT120 FiberViewer, FindFiber

1699339

Sada Síťového Analyzátoru, SimpliFiber Pro, 850/1300, VisiFault VFL, FT120 FiberViewer, FindFiber

FLUKE NETWORKS

Složení Kitu SimpliFiber Pro měřič optického výkonu, 850/1300 multimode zdroj, VisiFault VFL, FT120 FiberViewer, FindFiber Remote ID zdroje, přenášecí pouzdro; ST a LC adaptér

+ Zobrazit všechny informace o produktu

FLUKE NETWORKS 

Sada Síťového Analyzátoru, SimpliFiber Pro, 850/1300, VisiFault VFL, FT120 FiberViewer, FindFiber

Složení Kitu SimpliFiber Pro měřič optického výkonu, 850/1300 multimode zdroj, VisiFault VFL, FT120 FiberViewer, FindFiber Remote ID zdroje, přenášecí pouzdro; ST a LC adaptér

Není k dispozici

Množství

1 Sada

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
SimpliFiber Pro měřič optického výkonu, 850/1300 multimode zdroj, VisiFault VFL, FT120 FiberViewer, FindFiber Remote ID zdroje, přenášecí pouzdro; ST a LC adaptér
PA901066
PA901066 - LAN TEST KIT

1089210

LAN TEST KIT

GREENLEE

Složení Kitu LAN ProNavigator Tester, CATV-F to BNC Adapter, RJ45 Patch Cords, BNC Cables, RJ45 Coupler, NC-100

+ Zobrazit všechny informace o produktu

GREENLEE 

LAN TEST KIT

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.
Složení Kitu LAN ProNavigator Tester, CATV-F to BNC Adapter, RJ45 Patch Cords, BNC Cables, RJ45 Coupler, NC-100

Není k dispozici

Množství

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.
Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
LAN ProNavigator Tester, CATV-F to BNC Adapter, RJ45 Patch Cords, BNC Cables, RJ45 Coupler, NC-100
PA1902
PA1902 - 8-Way RJ45 Modular Adapter

2822469

8-Way RJ45 Modular Adapter

PALADIN TOOLS

Každý

Přepravné: 680 Kč jednou za každou objednávku.  Dodání během 3 dnů.
Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
-
FTK1350
FTK1350 - Sada Síťového Analyzátoru, SimpliFiber Pro, 850/1300, VisiFault VFL, FT500 FiberInspector, FindFiber

1699340

Sada Síťového Analyzátoru, SimpliFiber Pro, 850/1300, VisiFault VFL, FT500 FiberInspector, FindFiber

FLUKE NETWORKS

Složení Kitu SimpliFiber Pro měřič optického výkonu, 850/1300 multimode zdroj, VisiFault VFL, FT500 FiberInspector Mini, FindFiber Remote ID zdroje, přenášecí pouzdro; ST a LC adaptér

+ Zobrazit všechny informace o produktu

FLUKE NETWORKS 

Sada Síťového Analyzátoru, SimpliFiber Pro, 850/1300, VisiFault VFL, FT500 FiberInspector, FindFiber

Složení Kitu SimpliFiber Pro měřič optického výkonu, 850/1300 multimode zdroj, VisiFault VFL, FT500 FiberInspector Mini, FindFiber Remote ID zdroje, přenášecí pouzdro; ST a LC adaptér

Není k dispozici

Množství

1 Sada

Omezená položka
Přidat
Min: 1 Mult: 1
SimpliFiber Pro měřič optického výkonu, 850/1300 multimode zdroj, VisiFault VFL, FT500 FiberInspector Mini, FindFiber Remote ID zdroje, přenášecí pouzdro; ST a LC adaptér